Mazeret sınavı başvuruları onaylanan öğrencilerin listesine ulaşmak için tıklayınız.

Tarih

Saat Dersler Dersin Öğr. Üyesi Bölüm Öğretim Sınıf Dersi alan öğrenci sayısı Sınıflar
Çarşamba, Kasım 23, 2022 09:30 Fizik I Ö.ÖZTÜRK Elektrik 1.Öğretim 1 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 09:30 Kontrol Sistemleri E.ŞEHİRLİ Elektrik 1.Öğretim 3 2 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 09:30 Isı Transferi I M.GÜRDAL Makine 1.Öğretim 3 5 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 11:30 Girişimcilik K. Y. ÖZDEMİR Genetik 1.Öğretim 4 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 11:30 Zemin Mekaniği I O. Y. BAYRAKTAR İnşaat 1.Öğretim 3 2 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 11:30 Populasyon Ekolojisi H.ŞEVİK Çevre 1.Öğretim 4 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 11:30 Elektronik I E.ŞEHİRLİ Elektrik 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 11:30 Mesleki İngilizce-1 S.KARATAY Elektrik 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 11:30 Organik Kimya F.Kandemirli Biyomedikal 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 11:30 Sayısal Tasarım O.ÇİÇEK Bilgisayar 1. Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 13:30 Akışkanlar Mekaniği F.KARTAL Makine 1.Öğretim 2,3 2 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 13:30 Veri Yapıları A.SUNCAK Bilgisayar 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 13:30 Su Kaynakları K. YENİGÜN İnşaat 1.Öğretim 4 3 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 13:30 Katı Atıklar G.D.DEĞERMENCİ Çevre 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 13:30 Temel Laboratuvar I F.Kandemirli Biyomedikal 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 15:30 Bitkilendirme Tasarımı Ç. SAĞLAM PEYZAJ 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 15:30 Yazılım Mühendisliği M.MERİÇELLİ Bilgisayar 1.Öğretim 4 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 15:30 Fizyoloji O.Özçelik Biyomedikal 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 15:30 İmal Usulleri II S.ISLAK Makine 1.Öğretim 3 3 Büyük Toplantı Salonu
Çarşamba, Kasım 23, 2022 17:30 Elektromanyetik Alan Teorisi T.TAŞÇI Elektrik 1.Öğretim 2 8 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 09:30 Mikroişlemciler B.Özbek Biyomedikal 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 09:30 Teknik Resim H.ADA Makine 1.Öğretim 1 1 OF-küçük
Perşembe, Kasım 24, 2022 09:30 Bilgisayar Destekli Analiz F.ERKEN Elektrik 1.Öğretim 2 7 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 11:30 Nörobilim ve Nöromühendislik M.S.Çavuş Biyomedikal 1.Öğretim 4 2 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 11:30 Görselleştirme - II G.G. GEDİK PEYZAJ 1.Öğretim 4 1 3088
Perşembe, Kasım 24, 2022 11:30 Malzeme Bilimi H.ADA Makine 1.Öğretim 2 3 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 11:30 Çelik Yapılar M. BİLGEHAN İnşaat 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 11:30 Elektrik Makinaları-1 Y.ÇETİNCEVİZ Elektrik 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 11:30 Devre Teorisi-I C.ÖKSÜZ Elektrik 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 13:30 Dinamik E.ZURNACI Makine 1.Öğretim 2 5 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 13:30 Dinamik E.ZURNACI İnşaat 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 13:30 Çevre Mühendisliğinde Fiziksel Kimyasal İşlemler N.DEĞERMENCİ Çevre 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 13:30 Girişimcilik Ö.ÖZTÜRK Elektrik 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 15:30 Sinyaller ve Sistemler S.Karatay Biyomedikal 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 15:30 Sinyaller ve Sistemler S.KARATAY Elektrik 1.Öğretim 3 7 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 17:30 Mekanizma Tekniği A.UZUN Makine 1.Öğretim 3 5 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 17:30 Biyomalzemeler N.Emin Biyomedikal 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Perşembe, Kasım 24, 2022 17:30 Zemin İyileştirme Yöntemleri O. Y. BAYRAKTAR İnşaat 1.Öğretim 4 2 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 09:30 Akışkanlar Mekaniği M.S.Çavuş Biyomedikal 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 09:30 Makine Laboratuvarı I A.UZUN Makine 1.Öğretim 4 3 Makine laboratuvarı
Cuma, Kasım 25, 2022 09:30 Yapı Statiği I S. MEMİŞ İnşaat 1.Öğretim 3 2 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 09:30 Elek.Elektr.Müh.Temel.-I F.ERKEN Elektrik 1.Öğretim 1 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 09:30 İşletim Sistemleri A.B.ÖNCÜL Bilgisayar 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 09:30 Arıtma Çamuru Berterafı N.DEĞERMENCİ Çevre 1.Öğretim 4 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 11:30 Kimya 1 A.Türkyılmaz Biyomedikal 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 11:30 Enerji İletim ve Dağıtımı-1 O.ÇİÇEK Elektrik 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 11:30 Diferansiyel Denklemler T.TAŞÇI Elektrik 1.Öğretim 2 6 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 13:30 Diferansiyel Denklemler M.S.Çavuş Çevre 1.Öğretim 2 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 13:30 Haberleşmeye Giriş B.ÖZBEK Elektrik 1.Öğretim 3 7 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 15:30 Biyomedikal Enstrümantasyon H.Altural Özkan Biyomedikal 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 15:30 Mukavemet I E.ZURNACI Makine 1.Öğretim 2 2 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 15:30 Betonarme I H. YAPRAK İnşaat 1.Öğretim 3 3 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 15:30 Biyomedikal Enstrümantasyon Lab. H.Altural Özkan Biyomedikal 1.Öğretim 3 2 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 17:30 Makine Elemanları I F.KARTAL Makine 1.Öğretim 3 5 Büyük Toplantı Salonu
Cuma, Kasım 25, 2022 17:30 Sayısal Yöntemler M.K.YALÇIN Bilgisayar 1.Öğretim 3 1 Büyük Toplantı Salonu

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamıza buradan ulaşabilirsiniz. KVKK detayları için KVKK Menümüzü ziyaret edebilirsiniz.