2019 – 2020 Akademik Yılı Güz Döneminin değerlendirmesini yapmak, Bahar Dönemi öncesinde hedef ve beklentileri aktarmak maksadıyla fakültemizde 06 Şubat 2019 tarihinde, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL’ın da katılımıyla Akademik Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
Akademik Genel Kurul Toplantısı; başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve ebediyete intikal eden tüm şehit ve gazilerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı. İstiklal Marşımızın okunmasının ardından; iki aşamalı gerçekleşen toplantının ilk aşamasında Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Özgür ÖZTÜRK Güz Döneminin değerlendirmesini yaparak, Bahar yarıyılından hedef ve beklentilerini öğretim elemanlarımıza iletti. Toplantının ikinci aşamasında ise Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal üniversitemizle ilgili bilgiler verirken, talep ve önerileri dinlemek üzere fakültemiz öğretim elemanlarını dinledi.
Akademik Kurulun ardından Dekanlık katında kokteyl gerçekleştirildi. İkramların sunulmasının ardından samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen kokteyl sona erdi.