1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç

Duyurular

 

Ders Programı

 

1. SINIF

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30 – 9:15

 

Fizik I_M.S.Cavus_(İİBF_A107)

Endüstri İlişkileri_F.Kandemirli_(3003)

Fizik I_M.S.Cavus_(İİBF_A107)

 

9:30 – 10:15

Matematik I_C.D.Vurdu_(2010)

Fizik I_M.S.Cavus_(İİBF_A107)

Endüstri İlişkileri_F.Kandemirli_(3003)

Fizik I_M.S.Cavus_(İİBF_A107)

 

10:30 – 11:15

Matematik I_C.D.Vurdu_(2010)

Kimya I_N.Emin_(İİBF_A107)

Matematik I_C.D.Vurdu_(İİBF_A110)

Bilim ve Mühendislik Tarihi_Y.Unat_(İİBF_A107)

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi_KUZEM

11:30 – 12:15

Matematik I_C.D.Vurdu_(2010)

Kimya I_N.Emin_(İİBF_A107)

Matematik I_C.D.Vurdu_(İİBF_A110)

Bilim ve Mühendislik Tarihi_Y.Unat_(İİBF_A107)

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi_KUZEM

12:30 – 13:15

 

 

 

 

 

13:30 – 14:15

Bilgi ve İletişim Teknolojileri_H.Altural_(İİBF_B_111_Lab)

Biyomedikal Müh. Giriş_F.Kandemirli_(İİBF_A107)

Bilgi ve İletişim Teknolojileri_H.Altural_(3011)

 

İngilizce I_KUZEM

14:30 – 15:15

Bilgi ve İletişim Teknolojileri_H.Altural_(İİBF_B_111_Lab)

Biyomedikal Müh. Giriş_F.Kandemirli_(İİBF_A107)

Bilgi ve İletişim Teknolojileri_H.Altural_(3011)

 

İngilizce I_KUZEM

15:30 – 16:15

Kimya I_N.Emin_(2010)

Biyomedikal Müh. Giriş_F.Kandemirli_(İİBF_A107)

 

 

Türk Dili I_KUZEM

16:30 – 17:15

Kimya I_N.Emin_(2010)

Biyomedikal Müh. Giriş_F.Kandemirli_(İİBF_A107)

 

 

Türk Dili I_KUZEM

 

2. SINIF

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30 – 9:15

Hayriye Altural – Elektronik I - İİBF_A107

Hayriye Altural – Mesleki İngilizce I- 2010

Serdar Çavuş – Diff. Denk. – İİBF – İİBF_A107

Temel laboratuvar-

Fatma Kandemirli - (İİBF_Biyomedikal_Lab.

Differansiyel Denklemler I_M.S.Çavuş_(İİBF_A107)

9:30 – 10:15

Hayriye Altural – Elektronik I - İİBF_A107

Hayriye Altural – Mesleki İngilizce I- 2010

Serdar Çavuş – Diff. Denk. – İİBF – İİBF_A107

Temel laboratuvar-

Fatma Kandemirli- (İİBF_Biyomedikal_Lab.

Differansiyel Denklemler I_M.S.Çavuş_(İİBF_A107)

10:30 – 11:15

Hayriye Altural – Toplumsal Cinsiyet Eşitliği - İİBF_A107

 

Organik Kimya- Fatma Kandemirli – İİBF_A107

Temel laboratuvar-

Fatma Kandemirli- (İİBF_Biyomedikal_Lab.

 

11:30 – 12:15

Hayriye Altural - Toplumsal Cinsiyet Eşitliği - İİBF_A107

 

Organik Kimya- Fatma Kandemirli – İİBF_A107

Organik Kimya- Fatma Kandemirli- (İİBF_Biyomedikal_Lab.

 

12:30 – 13:15

 

 

 

Organik Kimya- Fatma Kandemirli- (İİBF_Biyomedikal_Lab.

 

13:30 – 14:15

Elektromanyetik Alanlar ve Dalgalar_C.D.Vurdu_(İİBF_A107)

Nuray Emin – Proje Yönetimi - – İİBF_A108

Nuray Emin – Biyomalzemeler - – İİBF_A107

 

Hayriye Altural – Elektronik I - İİBF – İİBF_A107

14:30 – 15:15

Elektromanyetik Alanlar ve Dalgalar_C.D.Vurdu_(İİBF_A107)

Nuray Emin – Proje Yönetimi - – İİBF_A108

Nuray Emin – Biyomalzemeler - – İİBF_A107

Anatomi – Necati H. - İİBF_A107

Hayriye Altural – Elektronik I - İİBF – İİBF_A107

15:30 – 16:15

 

 

Nuray Emin Biyomalzemeler - – İİBF_A107

Anatomi – Necati H. - İİBF_A107

Hayriye Altural – Elektronik I - İİBF – İİBF_A107

16:30 – 17:15

 

 

 

Anatomi – Necati H. - İİBF_A107

 

Biyomedikal Mühendisliği