Kastamonu Üniversitesi | Geleceğini İnşa Edeceğin Üniversite

Fakültemiz 2023 Yılı Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi 2023 Yılı Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 6 Ekim 2023 Tarihinde Merkez Kütüphane Cemil Meriç Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ahmet Hamdi Topal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sayın Ömer Küçük ve Prof. Dr. Sayın Kasım Yenigün de katıldılar.

Toplantı Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Sayın İzzet Şener'in açılış konuşması ile başladı. Ardından fakültemizde gerçekleştirilen fiziki çalışmaların ve etkinliklere ait görsellerin yer aldığı video sunum paylaşıldı. Ardından Prof. Dr. İzzet Şener 2022 ve 2023 yıllarında öğretim üyelerimiz tarafından gerçekleştirilen akademik çalışmaları değerlendirdi.

Toplantının devamında Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük üniversitemizde yürütülen akademik çalışmalar ve proje çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Tüm öğretim elemanlarımızın katılımıyla gerçekleşen Akademik Kurul toplantısı misafirlere sunulan ikramların ardından son buldu.