1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Güz döneminde Fakültemiz Bölümlerine Ek Madde-1, Ek Madde-2 ve Kurumlararası Yatay Geçiş yapmak için başvuruda bulunan öğrencilerin başvuru sonuçları aşağıda belirtilmiştir. Yatay Geçiş başvuruları kabul edilen öğrencilerin aşağıda belirtilen evraklarla birlikte Kastamonu Üniversitesi Akademik Takviminde belirtilen tarihler içerisinde Fakültemiz Öğrenci İşleri Bürosuna müracaat etmeleri gerekmektedir.

EKLER:

  1. TC Kimlik Kartı ve Fotokopisi
  2. İkametgah Belgesi
  3. Lise Diploması
  4. LYS Sonuç Belgesi
  5. 12 Adet Vesikalık Fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş ve kılık kıyafet yönetmeliğine uygun)

BAŞVURU TARİHİNDEN SONRA GELMESİ NEDENİYLE İŞLEM YAPILMAYAN BAŞVURULAR

Sıra No

Adı Soyadı

Başvurduğu Bölüm

Sonuç

1

Anas OMAR

İnşaat Mühendisliği

UYGUN DEĞİL

2

Ghaleb Al Halabie

Elektrik Elektronik Mühendisliği

UYGUN DEĞİL

3

Muhammed Elnaac El Rafai

Elektrik Elektronik Mühendisliği

UYGUN DEĞİL

4

Ahmed Bakariç

İnşaat Mühendisliği

UYGUN DEĞİL

5

Halil Asaad

Elektrik Elektronik Mühendisliği

UYGUN DEĞİL

6

Ünal EŞTÜRK

Bilgisayar Mühendisliği

UYGUN DEĞİL

7

Sara Moughalless

Bilgisayar Mühendisliği

UYGUN DEĞİL

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-1 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Mikail MUSLUHİTTİNOĞLU

Uygun Değil

Başvurusunu İptal Etti

 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-1 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Cemalettin ÜNAL

Uygun

2015 LYS MF4 puanı bölüm taban puanından yüksek

2

Merve KATIRCIOĞLU

Uygun Değil

2016 DGS Say Puanı bölümümüz taban puanından düşük.

 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-2 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Sahed Alnajar

Uygun

 

2

Ali Kusay

Uygun

 

3

Omar Aboubakar

Uygun

 

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-1 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Tunahan HIZLI

Kabul Edildi

MF-4: 290,05

2

Vacip TUNÇER

Kabul Edildi

MF-4: 289,47

3

Murat SAĞDIÇ

Kabul Edildi

MF-4: 278,77

4

Buğrahan TEMİRCİ

Kabul Edildi

MF-4: 270,76

5

Oğuzcan AŞILIOĞLU

Kabul Edildi

MF-4: 267,75

6

Ceylan GÖRESİM

Kabul Edilmedi

MF-4 puanı yok.

Ek-2 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Mhd KHEIR AL SHAA

Kabul Edildi

Okul birinciliği var.

2

Şadi OSMAN

Kabul Edildi

Not ortalaması 76

3

Rım TERŞAH

Kabul Edildi

Not ortalaması 75,5

4

Ibrahim ALKANATR

Kabul Edildi

Not ortalaması 67

5

Eymen HECAVİ

Kabul Edildi

Not ortalaması 59

6

Ali DERBAK

Yedek

Not ortalaması 59

7

Aoufa AL KARFAN

Yedek

Not ortalaması 57,06

8

Şuhaib ALBASEER

Yedek

Not Ortalaması 57

9

Mahir SÜLEYMAN

Yedek

Not ortalaması 56

10

Malik ALASI

Yedek

Not ortalaması 55

11

Malik EL HAMIS

Kabul Edilmedi

Not ortalaması 54

12

Abdurrahman ELZUBİ

Kabul Edilmedi

Not ortalaması 52

13

Abdulkerim OSMAN

Kabul Edilmedi

Not ortalaması 51

14

Seba BRIJ

Kabul Edilmedi

Not ortalaması 33

15

Fahima BAKKOUR

Kabul Edilmedi

Eksik evrak.

KURUMLARARASI Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Resul SİLAY

Kabul Edildi

Alttan dersi yok, ortalaması 80,16

2

Abdullah CEYHAN

Kabul Edildi

Alttan dersi yok, ortalaması 78,53

3

Ferhat AKTÜRK

Kabul Edilmedi

Alttan dersi var.

4

Mustafa KARATAŞ

Kabul Edilmedi

Ünv. giriş yılı 2004.

5

Zülal YAZGIN

Kabul Edilmedi

Alttan dersi var.

6

Dursun Kerem KARADUMAN

Kabul Edilmedi

Alttan dersi var.

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Kurumlar Arası Yatay Geçiş Başvuruları

S.No

Ad Soyad

Gerekçe

Sonuç

1

Muhammed Yunus BAYRAMOĞLU

 

Kabul Edildi

2

Nisa KARABIYIKOĞLU

Şartları sağlamıyor.

Kabul Edilmedi

3

Ahmet AKÇİN

Şartları sağlamıyor.

Kabul Edilmedi

4

Ahmet Görkem YUVA

Şartları sağlamıyor.

Kabul Edilmedi

5

Ali Server TÜCCAR

Şartları sağlamıyor.

Kabul Edilmedi

Ek Madde 1 Başvuruları

S.No

Ad Soyad

Gerekçe

Sonuç

1

Osman ERBOĞA

 

Kabul Edildi

2

Onur KARACA

 

Kabul Edildi

3

Mücahid CANTAV

 

Kabul Edildi

4

Berk KILIÇOĞLU

 

Kabul Edildi

5

Alican TURGUT

 

Kabul Edildi

6

Muhammed ÇEÇEN

 

Kabul Edildi

7

Mehtap YILMAZ

Yerleştirme puanının taban puandan düşük olması.

Kabul Edilmedi

8

Muhsin DURAN

Yerleştirme puanının taban puandan düşük olması.

Kabul Edilmedi

9

Nisa KARABIYIKOĞLU

Yerleştirme puanının taban puandan düşük olması.

Kabul Edilmedi

Ek Madde 2 Başvuruları

Başarı Sıra No

Ad Soyad

Lisans Not Ortalaması

Sonuç

1

Cuma AKİL

73.575

Kabul Edildi

2

Moaz OMAR

72.816

Kabul Edildi

3

Muhammed Vefa EL ŞIHABI

64.263

Kabul Edildi

4

Muhammed HACAZI

64.209

Kabul Edildi

5

Mohammed ALKHALAF

63.586

Kabul Edildi

6

Ahmad MURACHAHA

51.946

Yedek

7

Bassam ABDALWAHAB

51.736

Yedek

8

Hussein jBARA

43.825

Yedek

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-1 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Ayşegül ELÇİK

UYGUN

Bölümümüzün 2016-ÖSYS taban puanından yüksek

2

Hülya Serap MOĞUL

UYGUN

Bölümümüzün 2016-ÖSYS taban puanından yüksek

3

Baturalp KORKMAZ

UYGUN

Bölümümüzün 2016-ÖSYS taban puanından yüksek

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-1 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Esra DEMİRCİOĞLU

Uygun

 

2

Selen ATALAY

Uygun

 

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ II. ÖĞRETİM BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-1 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sınıf

Sonuç

Gerekçe

1

Murat Arzık

1. Sınıf

Uygun

 

2

Yusuf Tuncel

1. Sınıf

Uygun

 

3

Erdem Münir Suvacı

1. Sınıf

Uygun değil

Düşük MF-4 Puanı

4

B. Haluk Kurtoğlu

2. Sınıf

Uygun

 

5

Ahmet Şenpınar

2. Sınıf

Uygun

 

6

Enes Polat

3. Sınıf

Uygun

 

7

Zehra Dedeler

3. Sınıf

Uygun

 

Kurumlar Arası Yatay Geçiş Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sınıf

Sonuç

Gerekçe

1

Tayfun Aydınlı

2. Sınıf

Uygun değil

Yeterli Not ortalaması yok

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ I. ÖĞRETİM BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-1 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sınıf

Sonuç

Gerekçe

1

Kaan Barış Güleç

1. Sınıf

Uygun

 

2

Berat Cengiz

1. Sınıf

Uygun

 

3

M. Enes Şahingöz

1. Sınıf

Uygun

 

4

Onurcan Köksal

1. Sınıf

Uygun

 

5

Bekir Tengilimoğlu

1. Sınıf

Uygun

 

6

Tunahan Ünal

1. Sınıf

Uygun

 

7

Yakup Budak

1. Sınıf

Uygun

 

8

Oktay Topuzlu

2. Sınıf

Uygun

 

9

Muhammet Ekinci

2. Sınıf

Uygun

 

10

Mücahit Furkan Kalkan

2. Sınıf

Uygun

 

11

Akın Demir

2. Sınıf

Uygun

 

Ek-2 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sınıf

Sonuç

Gerekçe

1

Mohammed Aboalhemamhrıtany

2. Sınıf

Uygun

 

2

Muhammed Terşah

2. Sınıf

Uygun

 

3

Moutasem Hilal

2. Sınıf

Uygun

 

4

hamada Alkarmo

3. Sınıf

Uygun

 

5

Abdulmalek Zahra

3. Sınıf

Uygun

 

Kurumlar Arası Yatay Geçiş Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sınıf

Sonuç

Gerekçe

1

Doğukan Gürgen

3. Sınıf

Uygun

 

2

Mahmut Şevki Yıldız

3. Sınıf

Uygun değil

Not Dönüşüm Tablosu Yok

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Ek-2 Madde Başvuruları

Sıra No

Adı-Soyadı

Sonuç

Gerekçe

1

Hassan ALALI

Uygun

 

2

Abdurrahman El İMGİZİL

Uygun